Wynajem nagrzewnic powietrza

Wynajem nagrzewnic powietrza

Wynajęcie nagrzewnicy olejowej lub elektrycznej to prosty sposób na zastąpienie centralnego ogrzewania. Dzięki niej otrzymamy ciepłe powietrze bez jego zanieczyszczania. Działanie nagrzewnicy sprawi, że nawet wielkie pomieszczenia zostaną właściwie ogrzane.

Nieoceniona pomoc podczas prac budowlano-remontowych

Temperatura i stopień wilgotności odgrywają niebagatelną rolę w trakcie procesów budowlanych. Nawet nieznaczne wahania mogą spowodować, że zaprawy nie wiążą się, konstrukcje nie schną, a w konsekwencji prace stoją w miejscu. Wydłuża to zaplanowany czas inwestycji i podnosi jej koszty. Nikt tak dobrze, jak inwestorzy budowlani nie znają natomiast znaczenia hasła: „czas to pieniądz”. Właśnie dlatego włączyliśmy do swojej oferty możliwość wynajęcia nagrzewnicy olejowej. Urządzenie w odczuwalny sposób pozwoli zwiększyć tempo pracy, co przełoży się na konkretne rezultaty.

Wynajem nagrzewnicy olejowej

Wychodzimy naprzeciw potrzebom związanymi z utrzymaniem właściwej temperatury i wilgotności w nowo powstających obiektach, dlatego oferujemy nagrzewnice olejowe na wynajem. Zalecamy mobilne nagrzewnice olejowe i gazowe, które nie wymagają dostępu do prądu. Są one doskonale dostosowane do warunków panujących na budowie, umożliwiają utrzymanie temperatury niezbędnej do zachodzenia właściwych reakcji chemicznych, jak też stanowią skuteczne źródło ogrzewania dla zatrudnianej załogi, co jest szczególnie istotne w sezonie jesienno-zimowym, kiedy aura nie sprzyja budowlanym przedsięwzięciom.

Właściwy i efektywny wybór

Stosowane przez nas nagrzewnice olejowe dysponują mocami grzewczymi od kilkunastu do ponad stu kW ciepła. Jednocześnie spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa, a wydzielana przez nie para wodna działa na korzyść zapraw wapiennych czy dojrzewającego betonu. Zarówno ich nowoczesna konstrukcja, jak też odpowiednie paliwo (lekki olej opałowy) sprawiają, że doskonale sprawdzają się one w warunkach budowy, działają bezkolizyjnie i nie wywołują skutków znanych z tradycyjnie stosowanych metod (np. kopcenie). Zapewniamy ich sprawny montaż, kontrolę działania oraz dostawę paliwa, a także demontaż po czasie, gdy spełniły swoją funkcję na budowie.