Osuszanie po zalaniu

Osuszanie po zalaniu

Słyszysz dźwięk upadającej kropli wody? Zauważasz, że nie była to niestety wina źle zakręconej baterii umywalkowej? Podnosisz wzrok do góry i dostrzegasz mokre plamy na suficie. W tej właśnie chwili uzmysławiasz sobie, że Twoje mieszkanie zostało właśnie zalane!

Jest to oczywiście tylko jedna z możliwych opcji, które mogą zagrozić Twojemu mieszkaniu. Nie tylko nieodpowiedzialny sąsiad może być przyczyną Twojego nieszczęścia. Mogą odpowiadać za to między innymi błędy w instalacji wodnej. Bez względu na źródło zalania, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakim wielkim obciążeniem dla poszkodowanych jest zaistniała sytuacja. Dlatego stworzyliśmy zespół ludzi, który pomoże Ci uporać się z problemem.

Szybkie i skuteczne osuszanie budynków

Nasza firma oferuje usługi w zakresie osuszania budynków po zalaniu. Nasza kadra wie, że szkoda wywołana na skutek zalania wymaga indywidualnego potraktowania, szybkiej interwencji, jak też skrócenia do minimum procesu osuszania. Tylko w pełni profesjonalne podejście do tego typu awarii pozwala zredukować poniesione straty, jak też wyeliminować konsekwencje, które mogą powiększać się wraz z upływem czasu. Nawet w ciągu 24 godzin od zalania rozwijają się grzyby oraz pleśń, a materiały puchną i ulegają rozwarstwieniu. Dlatego w razie zalania niezwłocznie interweniujemy, rzetelnie oceniamy zaistniałą sytuację i dobieramy optymalne metody dostosowane nie tylko do rodzaju zalanych materiałów, ale też specyficznych warunków panujących w miejscu szkody.

Dlaczego my?

Dlaczego my? Jest wiele powodów, dla których nasi fachowcy są jednymi z najlepszych w tej branży. Przy osuszaniu budynków po zalaniu wyróżnia nas szybki czas działania, wyspecjalizowana kadra techniczna, a także wysoka jakość stosowanych urządzeń. Nasze działania koncentrują się na minimalizacji kosztów i maksymalnego ograniczenia pojawienia się szkód wtórnych. W tym celu zabezpieczamy przestrzeń i udzielamy poszkodowanemu szeregu cennych rad, które pozwalają właściwie dbać o powierzchnię. Po zrealizowanej usłudze osuszanie budynków po zalaniu oddajemy lokal „do wejścia” i dalszego użytkowania wraz z kompletną dokumentacją na temat zaistniałej szkody oraz procesu jej usunięcia.

Najskuteczniejsze strategie, najlepsi eksperci

Trzeba pamiętać, że zalaniu ulegają często miejsca trudno dostępne, jak szyby instalacyjne czy strefy izolacji budynków. W takich przypadkach do usunięcia szkody należy zastosować odpowiednią, czasami unikalną, dostosowaną dla danego przypadku metodę osuszania. Jako najlepsi eksperci w swojej dziedzinie podejmujemy się działań niestandardowych i zakrojonych na szeroką skalę we wszelkiego rodzaju obiektach.