Pomiary wilgotności budynków

Pomiary wilgotności budynków

Pomiary wilgotności i porada eksperta to usługa kierowana do osób, które mają problem tj. wilgoć w domu lub grzyb na ścianie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo może być to uciążliwe dla domowników lub użytkowników obiektów publicznych. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które jest zbudowane na doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach naszej kadry. Miejsce, gdzie zawsze otrzymasz skuteczną pomoc. Zapraszamy do kontaktu!

Gruntowna diagnostyka

Pozornie sucha powierzchnia może być wilgotna w głębszych warstwach. W niektórych sytuacjach wilgoć może przedostawać się do górnych poziomów, co skutkuje zniszczeniem materiałów wykończeniowych, rozwojem grzybów i pleśni, a także pojawieniem się nieprzyjemnego zapachu.

Właśnie dla tego typu kłopotliwych sytuacji świadczymy usługę „pomiar wilgotności i porada eksperta”, korzystając przy tym, że specjalistycznych urządzeń pomiarowych i analitycznych. Wykonujemy pełną diagnostykę w mieszkaniach, domach i obiektach komercyjnych, aby zidentyfikować poziom wilgotności oraz czynniki, które mogą przyczyniać się do jego rozwoju. Za sprawą tej analizy możemy pomóc Ci przygotować określoną strategię, która pozwoli zwalczyć niebezpieczeństwo wykwitu grzyba i pozbyć się szkodliwej wilgotności.

Fachowa porada, która prowadzi do rozwiązania problemu

Nasz pomiar wilgotności i porada eksperta nie ograniczają się wyłącznie do określenia poziomu wilgotności w domu, ale także udzielania fachowych porad, które pozwolą na jego rozwiązanie. Ponadto wystawiamy pisemne opinie na temat stanu zawilgocenia dla ubezpieczyciela, które zawierają schemat i opis obszaru zawilgocenia, stopień zawilgocenia oraz miejsca pomiarów, przyczynę zawilgocenia, zalecenia co do sposobów likwidacji wilgoci, wycenę kosztów osuszania oraz dokumentację zdjęciową.

Kompleksowe i precyzyjne usługi

Wykonujemy pomiary:

  • Stanu zawilgocenia budynków po zalaniu
  • Stanu zawilgocenia budynków starych
  • Pomiary wilgotności posadzek przed ułożeniem parkietów
  • Pomiary wilgotności tynków i wylewek w trakcie budowy
  • Pomiary wilgotności w nowo wybudowanych obiektach przed lub w trakcie ich odbioru
  • Pomiary wilgotności stref izolacji: posadzek, ociepleń budynków itp.

Nasza wiedza jest poparta ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dzięki niej, a także dzięki nowoczesnemu sprzętowi działamy skutecznie i systemowo.