Zestawy do osuszania pod posadzką

Zestawy do osuszania pod posadzką

Zalanie mieszkania, powódź czy inne awarie wodne powodują duże problemy, które z czasem stają się coraz poważniejsze. Dlatego bardzo ważna jest szybka i skuteczna reakcja. Dzięki niej w znacznym stopniu zminimalizujemy rozmiary szkód. Jedną z czynności, którą powinno się wykonać, jest osuszanie stref izolacji. Potrzeba do tego profesjonalnych i sprawdzonych urządzeń, które znajdą Państwo w naszej firmie. Przedstawiamy zestawy, które imponują wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania.

Skuteczne osuszanie podposadzkowe

Osuszanie stref izolacji polega na odprowadzaniu wody po zalaniach z trudno dostępnych miejsc. Jest to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, dlatego że woda utrzymuje się w przestrzeni między foliami, które ograniczają możliwość swobodnego wyparowania H2O. Szkodliwa obecność wody pod strefą izolacji odbija się negatywnie na pozostałych częściach budynku. Na zasadzie działania sił zjawiska kapilarnego woda może zostać podciągnięta w obszar ścian. A to skutkuje powstaniem sprzyjających warunków dla wykwitu grzyba czy pojawiania się pleśni. Aby proces osuszania osiągnął zamierzony efekt, trzeba dokładnie określić poziom zwilgotnienia.

Nasze zestawy do osuszania stref izolacji pomogą Państwu na zatrzymanie rozprzestrzeniającego się problemu i skuteczne usunięcie wody bądź znamion wilgoci.

Dlaczego warto osuszyć strefę izolacji?

Osuszanie strefy izolacji jest korzystne z wielu powodów:

  • Zapobieganie kapilarnemu zjawisku podciągania wody w pozostałe strefy budynku,
  • Przeciwdziałanie powstawaniu pleśni oraz grzybów,
  • Zapobieganie powiększaniu się szkód w strukturze parkietu,
  • Zminimalizowanie kosztów remontu,
  • Usunięcie nieprzyjemnego zapachu,
  • W znacznym stopniu skróci się czas doprowadzenia budynku do stanu suchego,
  • Brak konieczności skuwania powierzchni, parkietu, kafelek itd.

Najlepsze sprzęty do osuszania stref izolacji

Zestawy do osuszania strefy izolacji, które ma w ofercie nasza firma, to zbiór skutecznych urządzeń, dzięki którym zadbają Państwo o bezpieczeństwo życia i zdrowia mieszkańców i użytkowników budynków.

Zestawy podposadzkowe składają się ze sprężarki i separatora wody o konkretnej pojemności liczonej w litrach. Posiadamy również pompę podposadzkową. Biorąc pod uwagę stan zalanej powierzchni, w naszej firmie znajda Państwo urządzenie, które pomoże Wam przywrócić w mieszkaniu właściwe warunki.