Urządzenia

OSUSZACZE
_

Osuszacze

Nadprogramowe ilości wilgoci mogą okazać się bardzo szkodliwe, zarówno dla użytkowników danego pomieszczenia, jak i dla sprzętów, które się tam znajdują. Dlatego prezentujemy Państwu profesjonalne osuszacze, które nadadzą odpowiednią jakość każdemu powietrzu.

NAGRZEWNICE
_

Nagrzewnice

Nadprogramowe ilości wilgoci mogą okazać się bardzo szkodliwe, zarówno dla użytkowników danego pomieszczenia, jak i dla sprzętów, które się tam znajdują. Dlatego prezentujemy Państwu profesjonalne osuszacze, które nadadzą odpowiednią jakość każdemu powietrzu.

Nie boimy się trudnych wyzwań

Sprawdź nasze usługi!

WENTYLATORY
_

Wentylatory

Chcą Państwo pozyskać urządzenie, które przy niskich temperaturach będzie generowało ciepło, a w momencie wysokich temperatur chłodne wytchnienie? Mamy w naszym asortymencie profesjonalne klimatyzatory przenośne, które z pewnością zaimponują Państwu swoją skutecznością.

POMIARY
_

Urządzenia pomiarowe

Dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom pomiarowym zlokalizujesz źródło problemu i określisz jego poziom. Mamy w naszym asortymencie specjalistyczne mierniki, które gwarantują niezawodność, a do tego są bardzo proste w użyciu.

Narzędzia do profesjonalnego usuwania wilgoci

Jeśli doszło do poważnego zawilgocenia ścian, które najpewniej zostało spowodowane zalaniem, zwykłe wietrzenie mieszkania nie wystarczy. Potrzebna jest tutaj pomoc specjalisty, wyposażonego w odpowiednie urządzenia do usuwania wilgoci. Szczególnie jeśli chcemy pożegnać się z problemem raz na zawsze, tak, aby nie narazić się na pojawienie się szkodliwego dla zdrowia grzyba.

Czym skutecznie usunąć wilgoć?

Narzędzia, jakimi posługują się fachowcy, są wysoce wyspecjalizowane. To przedmioty z wysokiej półki cenowej, w związku z czym samodzielny zakup takiego wyposażenia nie jest w najmniejszym stopniu opłacalne. Do takich przyrządów należą osuszacze do ścian i nagrzewnice do powietrza. Osuszacze można podzielić domowe i budowlane oraz na adsorpcyjne i kondensacyjne. Każdy z nich stosuje się w określonych sytuacjach. Możliwe, że w przypadku poważnego zalania mieszkania konieczne będzie użycie osuszacza budowlanego. Nagrzewnice doprowadzają do odpowiedniej cyrkulacji powietrza i szybszego parowania pod wpływem temperatury.

Skutki zaniedbania wilgoci na ścianach

Jeżeli oceniliśmy szkody jako niewielkie i w efekcie zdecydowaliśmy się usunąć wilgoć na własną rękę, prawdopodobnie popełniliśmy błąd. Wilgoć – szczególnie po zalaniu – to problem, którego pod żadnym pozorem nie należy bagatelizować. Może ona bowiem spowodować rozwój pleśni i grzyba, które są niczym cichy zabójca zarówno dla człowieka, jak i materiałów budowlanych, które z upływem lat mogą butwieć i naruszać konstrukcje domu.