Usługi

USŁUGI
_

Usługi

Drypol to nie tylko urządzenia, ale także i kompleksowa pomoc klientom w sytuacjach, które z pozoru mogą wydawać się beznadziejne. Nie straszne nam odgrzybianie ścian, osuszanie po zalaniu, czy też lokalizacja wycieków wody. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Skuteczne odgrzybianie mieszkania

Pojawienie się grzyba w mieszkaniu jest powszechnym, przykrym następstwem zalania, niewystarczającego ogrzewania mieszkania, ekstremalnych warunków panujących na zewnątrz bądź nieskutecznej izolacji cieplnej budynku. To problem, którego pod żadnym pozorem nie należy bagatelizować i lepiej uporać się z nim najszybciej jak to możliwe. W poniższym artykule opowiemy o tym, jak grzyb wpływa na zdrowie człowieka i jak skutecznie usunąć go z naszego otoczenia.

Wpływ grzyba na zdrowie

Zazwyczaj zaczyna się niewinnie. Często nawet nie domyślamy się, jakie czynniki faktycznie wpływają na nasze chroniczne uczucie zmęczenia, bóle głowy i apatie. Szczególnie jeśli grzyb przez dłuższy czas jest utajony, na przykład za meblami lub pod tapetą papierową. To tylko pierwsze objawy, które z czasem mogą prowadzić do coraz bardziej poważnych schorzeń, takich jak astma, częste i ostre migreny, bóle stawów czy zespół jelita drażliwego.

Skuteczne metody odgrzybiania mieszkania

Chyba najbardziej trafionym sposobem jest po prostu skorzystanie z usług odgrzybiania ścian, przeprowadzanych przez fachowców. Ma się wówczas pewność, że zabieg ten przebiegł poprawnie, a powrót problemu jest w zasadzie niemożliwy. W takiej sytuacji najlepiej sprawdza się ozonowanie, czyli dezynfekowanie ścian bez użycia środków chemicznych. Oczywiście metody chemiczne są nie mniej skuteczne, ale niestety wpływają negatywnie na nasze zdrowie.