Odgrzybianie ścian

Odgrzybianie ścian

Zagrzybione mieszkanie stwarza niekorzystne warunki dla naszego zdrowia. Zapach pleśni i jej intensywność mogą drażnić górne drogi oddechowe, wzmocnić objawy alergii, osłabić układ nerwowy, zainicjować zmiany skórne. Częste bóle głowy, żołądka, podrażnienie oczu czy wysypka to symptomy, których nie można lekceważyć. Dlatego trzeba zacząć działać jak najszybciej i my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Odgrzybianie krok po kroku

Odgrzybianie pomieszczeń to szereg czynności, które odpowiednio przeprowadzone pozwalają ostatecznie pozbyć się problemu zagrzybienia w budynkach raz na zawsze. Opracowana przez DRYPOL kompleksowa usługa odgrzybiania pomieszczeń zakłada następujące czynności:

  • Diagnozę przyczyn powstania zagrzybienia,
  • Analizę skali i rodzaju zagrzybienia,
  • Usunięcie wykwitów ze ścian, stropów i posadzek odpowiednimi środkami chemicznymi,
  • Przeprowadzenie skutecznego procesu ozonowania pomieszczeń.

Dzięki takiemu postępowaniu pozbędziesz się szkodliwego grzyba szybko i skutecznie.

Rozwiązywanie problemu każdej wielkości

Naszą usługę odgrzybianie pomieszczeń kierujemy do wszystkich odbiorców niezależnie od skali problemu. W swojej działalności obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy. Kompleksowa usługa obejmująca wszystkie niezbędne czynności to zazwyczaj koszt kilkuset złotych. Dokładny kosztorys określamy po przeprowadzeniu wizji lokalnej lub po zdobyciu następujących informacji:

  • Wielkość mieszkania (domu, lokalu, biura),
  • Ilość pomieszczeń oraz powierzchni, na której pojawiły się wykwity,
  • Adres budynku.

95% usług przeprowadzanych przez DRYPOL trwa pomiędzy 8 – 24h i na taki okres należy opuścić mieszkanie, dom lub biuro. Zapewniamy, że po takim czasie wrócisz do pomieszczeń odgrzybionych, zdezynfekowanych, a co najważniejsze bez obecności nieprzyjemnych zapachów chemii i pleśni.

Długoletnie doświadczenie i nowoczesne technologie

Wykonując kilkaset usług odgrzybiania pomieszczeń rocznie, opracowaliśmy techniki, dzięki którym jesteśmy pewni naszej skuteczności. Na usługę usuwania zagrzybienia udzielamy Państwu rocznej gwarancji.

Skuteczne usuwanie grzybni i przebarwień z powierzchni nie wymaga ścierania, skucia, ani szlifowania. Najlepszy efekt osiągamy, gdy środki odgrzybiające nanoszone są metodą natryskową. Wykonywane przez naszą firmę zabiegi bezdotykowe zapobiegają emisji zarodników grzybów do powietrza. Takie działanie minimalizuje ryzyko przenoszenia zarodników do innych pomieszczeń.

W swojej długoletniej działalności odgrzybialiśmy m.in. mieszkania, domy, domki letniskowe, budynki wielorodzinne, zabytkowe kamienice, biura, garaże, hale magazynowe, piwnice, puby, restauracje, zakłady spożywcze i produkcyjne.