Nagrzewnice powietrza

Nagrzewnice powietrza

Poszukują Państwo urządzenia, które stanie się głównym lub wspomagającym źródłem ciepła w pomieszczeniu zamkniętym, lub na otwartej przestrzeni? W naszej firmie znajdą Państwo nagrzewnice powietrza wysokiej jakości, które staną się niezastąpionym generatorem ciepła w różnego rodzaju halach, magazynach, szklarniach, budynkach gospodarskich, a także na placach budowy. Zapraszamy się do zapoznania z naszą ofertą.

Działanie na rzecz ciepła

Wydajność pracy w źle ogrzanych pomieszczeniach ulega znacznemu spadkowi. Pracownicy nie są w stanie wywiązywać się ze swoich zadań tak, jakby to miało w miejscu o odpowiedniej temperaturze. Często jest jednak tak, że nie ma możliwości założenia stałego ogrzewania lub jest ono niewystarczające. W takich wypadkach najlepiej sprawdzą się alternatywne źródło ciepła – nagrzewnice powietrza. Dzięki nim w szybki i efektywny sposób zostanie wytworzona optymalna temperatura.

Rodzaje nagrzewnic

W naszej firmie znajdą Państwo różne rodzaje nagrzewnic, które w zależności od konstrukcji, różnią się między sobą właściwościami. Posiadamy:

  • Nagrzewnice olejowe – źródłem ciepła w tego rodzaju urządzeniach jest olej opałowy. Jego przepływ przez dyszę paliwową do komory spalania podgrzewa przechodzące przez nagrzewnicę powietrze. Nagrzewnice olejowe charakteryzują się dużą wydajnością, a przy tym są tanie w eksploatacji.
  • Nagrzewnice elektryczne – są zasilane energią elektryczną. Mają zainstalowany wentylator, przez który wydobywa się powietrze nagrzane za pomocą grzałek. Użytkowanie tego rodzaju urządzenia jest niezwykle proste. Dodatkowym atutem jest to, że temperatura w pomieszczeniu rośnie szybko.
  • Promienniki podczerwieni – dzięki nim zostaje emitowane promieniowanie podczerwone. Zastosowanie tego typu urządzeń jest bardzo szerokie. Można go używać w przemyśle spożywczym (do obróbki termicznej żywności), w przemyśle papierniczym i jako źródło ogrzewania.

Profesjonalne usługi

W naszej firmie mamy urządzenia, które wyróżniają się solidnością konstrukcji i skutecznością działania. Sięgając po jedną z nagrzewnic powietrza z naszej oferty, mogą mieć Państwo pewność, że będą z niej zadowoleni. Wysokie parametry naszych urządzeń pomogą w ogrzaniu różnorodnych pomieszczeń.